Le FleuR

Le FleuR

Zespół Le fleuR to: Aleksandra Zasępa (śpiew), Ewelina Chwajoł (gitara basowa), Bartłomiej Lekk (gitara elektryczna), Jakub Sadowski (syntezator), Jarosław Paduch (perkusja)

NaSenNie

NaSenNie

Wpadliśmy na siebie w tramwaju i od razu zrozumieliśmy, że to przeznaczenie.

Był wczesny ranek, Aga miała na sobie czerwoną sukienkę i kosz pełen żółtych tulipanów. Jano zmęczony poranną zmianą leniwie prowadził pojazd. WhyDuck- kontroler od razu wyczuł, że kobieta z rozwianym włosiem nie miała przy sobie biletu. Makaron, miejscowy pijaczyna drzemał obok zwinięty w kłębek na siedzeniach. Stukot kół o szyny, skrzypiąca stara blacha, warkot silnika i płacz kobiety której nie stać na bilet... to wszystko zaczęło brzmieć jak kawał porządnego rocka. Wiedzieli co robić. Aga porzuciła zawód ulicznej kwiaciarki, Jano już nigdy nie wsiadł do tramwaju, WhyDuck odszedł ze znienawidzonej pracy a Makaron odłożył denaturat na bok. Sprzedali tramwaj, kupili dwie gitary i garnek i tak to się właśnie zaczęło...

Facebook

Koncert zespołów NaSenNie oraz Le FleuR

Piątek, 25 października, 2013, 19:00, Pub Sportowy

W piątkowy wieczór na scenie w Pubie Sportowym wystąpiły dwa składy reprezentujące rockowe brzmienie, a mianowicie grupa NaSenNie oraz Le FleuR. Publiczność zgromadzona za sprawą tego przedsięwzięcia wypełniła lokal po brzegi. Kto wygrał rywalizację i przyciągnął więcej fanów? Trudno określić – wszyscy świetnie się bawili podczas dwóch koncertów. 

Z obserwacji wynika, że wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu Kultury ZagłębieWood z cyklu MUZYKA dotychczas cieszą się największym zainteresowaniem.

Czy ta pozycja w rankingu zostanie utrzymana do końca Festiwalu? Czas pokaże. A my zachęcamy do aktywnego włączenia się w uczestnictwo i podwyższenia pozycji innych wydarzeń. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie ;)