Dr Misio

Dr Misio

Dr Misio powstał w czerwcu 2008 roku. Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Dr Misio pod wodzą Wojtka Smarzowskiego zrealizował swój pierwszy klip do tytułowego utworu „Młodzi” z debiutanckiego albumu, który nagrano w 2012 roku u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Swoją rękę do aranżacji piosenek „Mentolowe papierosy” i „Pudelek” przyłożył Mateusz Pospieszalski.

Facebook

"Sto twarzy Jakubika" - koncert zespołu Dr Misio

Piątek, 8 listopada, 2013, 19:00, Villa Moda

Piątkowy wieczór w rock&rollowych brzmieniach, czyli koncert zespołu Dr Misio w Villi Modzie w ramach festiwalowego cyklu "Sto twarzy Jakubika"! Powstała z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika grupa muzyczna zafundowała wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia.