Agnieszka Matysiak

Agnieszka Matysiak

Aktorka, reżyserka dubbingu. W 1991 roku ukończyła PWST we Wrocławiu. 21 czerwca 1991 zadebiutowała na scenie Operetki Wrocławskiej w musicalu Skrzypek na dachu autorstwa Jerry'ego Bocka wcielając się rolę Cejtł. Jej mężem jest Arkadiusz Jakubik – także aktor. Współpracowała z kabaretem „Elita” i Studiem 202. Występowała w skeczach „Praca młodej dziennikarki” oraz „Chłop i baba”. Zagrała także w serialu Chłop i baba z udziałem członków „Elity”.

Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Jakubik

Aktor, reżyser i scenarzysta teatralny, a także wokalista. Występował w Operetce Warszawskiej (1993-1994) i Teatrze Rampa w Warszawie (1997-2000). Zadebiutował na scenie Operetki Warszawskiej 13 listopada 1993 roku w roli Pierre`a, w musicalu Piaf Pam Gems w reż. Jana Szurmieja. Jest wokalistą rock'n'rollowej grupy muzycznej Dr Misio.

Facebook

Sto twarzy Jakubika - spektakl teatralny „Oskar i Ruth"

Sobota, 9 listopada, 2013, 19:00, Dom Kultury "Ząbkowice"

Sobotni wieczór 9 listopada, po muzycznej piątkowej rozgrzewce, za sprawą drugiej edycji Festiwalu Kultury ZagłębieWood upłynął w klimacie teatru i sztuki.  A to wszystko za sprawą spektaklu teatralnego „Oskar i Ruth” w którym główną rolę zagrał Arkadiusz Jakubik. Spektakl był kolejną prezentacją umiejętności słynnego aktora, reżysera i wokalisty w jednym, który w ramach Festiwalu prezentuje cykl przedsięwzięć pn. „Sto Twarzy Jakubika”.